Logopeda
z
Powołaniem

Oferuję dojazd do Pacjenta na terenie Warszawy

lub

serdecznie zapraszam do  gabinetu w Aninie przy ul. Mirtowej 29A

Nazywam się Bożena Kucharska. Jestem dyplomowanym neurologopedą i logopedą z przygotowaniem pedagogicznym oraz certyfikowanym terapeutą metody dr. Żenni. Aby jak najlepiej pomagać Pacjentom i ich Rodzinom nieustannie doskonalę swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach oraz samodzielnie zdobywam wiedzę na temat zdrowia i podnoszenia jakości życia metodami zarówno konwencjonalnymi jak i niekonwencjonalnymi np.  klawiterapią. Uczestniczyłam między innymi w 6 –  miesięcznym kursie – Diagnoza i terapia dziecka z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, 3 – miesięcznym kursie –  Terapia Integracji Sensorycznej u osób ze spektrum autyzmu, w 1 – miesięcznym kursie –  Wczesne Wspomaganie Rozwoju i innych.

 

Serdecznie zapraszam na  terapię logopedyczną, neurologopedyczną  dzieci oraz osoby dorosłe z zaburzeniami mowy i komunikacji. Jestem osobą ciepłą, cierpliwą, empatyczną i komunikatywną.

 

Terapię prowadzę holistyczne. Staram się nauczać doświadczać siebie na różnych poziomach, na poziomie myśli, uczuć i ciała. W trakcie terapii uruchamiam wszystkie zmysły. Dopiero gdy połączymy myśli, uczucia i ciało jesteśmy całością. Pomagam pacjentom uwierzyć, że posiadają w sobie nieograniczone możliwości. Moim celem jest nauczenie Rodziców, w jaki sposób mogą sami pomagać swoim dzieciom.

 

Za zgodą Rodziców wzbogacam zajęcia logopedyczne z dziećmi o elementy integracji sensorycznej, masaż logopedyczny zewnętrzny twarzy dziecka i wewnętrzny jamy ustnej,  stymuluję neuromotoryczne punkty twarzy (akupresura twarzy) wg Castillo Moralesa (masażu i akupresury uczę Rodziców), wprowadzam elementy terapii ręki i muzykoterapię.

 

W terapii dodatkowo wykorzystuję wizualizację, bajkoterapię, terapię ruchem, hipnoterapię.

KONTAKT

W celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu spotkania, proszę o kontakt telefoniczny, SMS-owy lub mailowy.

Można również zostawić wiadomość, korzystając z poniższego formularza.